19 березня захід відбувся в Залізничному районі міста, у СЗШ №75.

Організували день представники навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Львівської області спільно з керівництвом школи.

Усе розпочалося з урочистої лінійки та навчально-методичного семінару.

Далі, згідно з планом роботи, у навчальних класах відбувалися тематичні відкриті уроки.

Цього разу школярі практикувалися в наданні медичної допомоги та вивчали правила поведінки в умовах небезпечних ситуацій.

У школі провели тренінг «Безпечне місто» з учнями 3-го класу. Під час заняття дітлахи вивчали основи безпечної поведінки з вогнем та практикувалися в реагуванні на небезпечну ситуацію. Навчальний мультфільм та веселі ігри допомогли діткам закріпити вивчений матеріал. На завершення уроку рятувальники спільно з волонтерами Центру безпеки міста роздали учням інформаційні буклети з порадами від Лева-рятувальника щодо пожежної безпеки.

«Пролунали три дзвінки – персонал школи та всі учні евакуювалися з приміщення. У подвір’ї закладу виникла пожежа, яку оперативно ліквідували місцеві рятувальники. Допитливим старшокласникам показали оснащення вогнеборців та розповіли про специфіку роботи. Кожен охочий мав можливість потримати в руках пожежний ствол та ліквідувати умовну пожежу. Підлітки ставили багато цікавих запитань, на які отримали фахові відповіді справжніх рятувальників», – ідеться в повідомленні.

На завершення заходу у школі розгорнули первинно-евакуаційний пункт, призначений для прийому еваконаселення і своєчасної відправки його до місць розселення, задля підвищення рівня забезпечення цивільного захисту населення та території від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.