Як інформує СЗГ УМВС України в Закарпатській області, нещодавно в Ужгородський райвідділ міліції надійшли матеріали про зникнення малолітньої дитини. Заступник міського голови Чоп просив міліції встановити місце знаходження малолітнього жителя Чопа 2011 року народження.

Під час перевірки цієї сім’ї у вересні служба у справах дітей Чопського міськвиконкому з’ясувала, що кудись пропала п’ята дитина цієї багатодітної родини – 2-річний Давид. Сама сім’я кудись виїхала. Сусіди сказали, що до Ужгорода. Тітка ж молодої матері запевнила, що її 26-річна племінниця півроку тому разом зі своїм співмешканцем та дітьми виїхала на заробітки у м. Ходорів Львівської області.У серпні вони повернулися звідти додому, але найменшого хлопчика з ними не було. На запитання тітки, де дитина, племінниця стала запевняти, що малого Давида нібито від неї забрали в Ходорові працівники міліції…

Слідчим Ужгородського райвідділу міліції було внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань стосовно безвісти зниклого хлопчика та відкрито кримінальне провадження за попередньою кваліфікацією – ст.115 ч.1 Кримінального кодексу України (Навмисне вбивство).

Під час проведення досудового слідства в ході допиту старшого сина, міліціонери з’ясували страшну правду.

Як розповів хлопець, влітку вони з батьками і чотирма братами поїхали у Львівську область, де на смітнику в м.Ходорів збирали металобрухт, там і жили в наметі. Одного вечора братик Давид дуже плакав і був нечемним, тож батько став його бити. Била малого і мама. Після цього батько з матір’ю покликали їх з палатки на вулицю й зв'язали їм руки. А далі знову били Давида й кричали на нього. Потім батько щось приснув дитині в очі, від чого хлопчик став ще сильніше плакати. Тоді горе-батько підняв дитину у повітря і з силою кинув на землю. Після цього Давид уже не плакав і не ворушився.Тоді стали плакати вже інші діти, зі страху, та батько став на них кричати, що усіх повбиває, якщо будуть плакати.

Батько й мати стали після цього лити на Давида воду, та той нічого не пив. Тож вони, зрозумівши, що дитина мертва, приклали його різним папером і підпалили… Коли тіло догоріло, батько сапою викопав яму і кинув туди обгорілі останки дитини… Далі удвох з мамою вони закопали яму, а батько поклав зверху на це місце великий камінь…

Потім мати розв'язала дітей і вони пішли спати. Наступного дня вони знову працювали на смітнику, а через деякий час усі повернулися поїздом додому в м.Чоп.

Хоч батьки під страхом смерті й наказали дітям мовчати, все ж ті зізналися, що сталося з Давидом, своїй хресній матері. А далі про все стало відомо міліції.Хлопець показав на смітнику Ходоровы, де батько закопав тіло його братика. Коли могилу розкопали, то знайшли картонну коробку з рештками кісток дитини.

Кримінальне провадження за цим фактом розслідує слідчий відділ Ужгородського райвідділу міліції.

Батьків вбитого хлопчика ужгородські правоохоронці знайшли аж на смітнику у  Тернополі. Їх затримали та доставили у Жидачівський райвідділ міліції для проведення слідчих дій.

Слідство у справі триває.