З початку запровадження ініціативи щодо забезпечення учасників АТО земельними ділянками учасники бойових дій (АТО/ООС) та їх сім’ї отримали у власність 7491 земельну ділянку розташовані на території Львівської області, загальною площею 5016,94 га. Ділянки призначені для садівництва, ведення особистого селянського господарства, індивідуального дачного будівництва.

«Рішення щодо надання земельних ділянок захисникам Української  державності приймаємо у співпраці з Львівською облдержадміністрацією, місцевими радами, представниками Ради ветеранів України, громадськими організаціями, які представляють інтереси учасників бойових дій та їх рідних. Зобов’язання взяті на себе нашою державою перед учасниками бойових дій виконуємо, і, завдяки, Максиму Козицькому, голові ЛОДА, який завжди з розумінням ставився до потреб наших військових, їх сімей, та надавав всебічну підтримку для забезпечення учасників АТО/ООС земельними ділянками на території Львівщини»,- зазначає Андрій Кавецький, начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Учасники бойових дій (АТО/ООС) приватизували ділянки переважно для ведення садівництва (4605 земельних ділянок), особистого селянського господарства (2742 земельні  ділянки) та індивідуального дачного будівництва (144 земельні ділянки).

Найбільше земельних ділянок було надано у Пустомитівському (1116 земельних ділянок) та Жовківському (1015 земельних ділянок) районах Львівської області.

Загалом, Головним управлінням Держгеокадастру у Львівській області, надано учасникам АТО/ООС та членам їхніх сімей 12698 дозволів на розробку документації із землеустрою, на землі загальною площею 8627 га. Зараз триває процес оформлення ділянок у власність.

Довідково:

Ознайомитись з переліком пропонованих земельних масивів для надання у власність учасникам АТО, іншою важливою інформацією можна на сайті Держгеокадастру Львівщини, у рубриці “Інформація для учасників бойових дій (АТО/ООС) та членів їх сімей” (http://lvivska.land.gov.ua/ato/).

Нагадуємо, що безоплатна приватизація здійснюється громадянами України, які раніше не скористалися правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення.