Про це заявив депутат Львівської обласної ради, голова профільної комісії Михайло Задорожний під час сесії ЛОР сьогодні, передає кореспондент «Вголосу».

Михайло Задорожний пояснив, що відповідно до чинного законодавства Держземагентство може розпоряджатися землями, які є за межами населених пунктів, зокрема громадськими пасовищами, однак не гуманно забирати у селян землю, яка є одним із не багатьох способів отримати заробіток.

«Навіть за радянської влади комуністи не наважилися забирати у людей поля, де вони випасали худобу. Сьогодні у людей забрали майнові паї, позакривали заводи, а тепер хочуть забрати і пасовища, де люди випасають худобу. Де вони тепер зможуть заробити якісь кошти на проживання? Складається враження, що наших селян хочуть довести до зубожіння», – сказав депутат.

Він звернувся із запитом до голови Львівської ОДА, щоб вона вплинула на цей процес, зобов’язала Головне управління Держземагентства у Львівський області припинити передачу пасовищ у приватні руки або звільнила начальника згадуваного управління.

«Коли у Дрогобицькому районі сільські ради звертаються у Держкомзем із проханням надати землі для випасання худоби, їм відмовляють. Якщо ж звертаються приватні підприємці, їм надають. Без корупції там не обходиться стовідсотково», - наголосив Михайло Задорожний.

Як писав «Вголос», підприємці Львівської області вимагають звільнення керівників управлінь, які займаються шантажем та провокують до хабарництва підприємців малого та середнього бізнесу. Зокрема, вони підозрюють керівництво управління юстиції Львівської області в лобіюванні інтересів певних бізнес-структур за рахунок блокування роботи інших.