Звернення від батьків з’явилося у мережі Facebook.

У зверненні вказано, що вчителька математики вдарила по голові учня 2-го класу Василя за те, що той зняв відео на мобільний телефон, коли до класу під час перерви забіг пес. У заяві також йдеться, що до учня неодноразово вчителька застосовувала кулаки та принижувала його морально. Через таку поведінку Василь відмовляється йти до школи.

«Скарга вже на контролі у директора Департаменту освіти і науки ЛОДА Любомири Мандзій і, сподіваємось, винні у перевищені повноважень та бездіяльності чиновники,а також учитель, який знущається над дитиною, будуть справедливо покарані».

Додам, на скаргу матері школяра керівник відділу освіти не надав письмової відповіді, натомість агресивно запропонував забрати дитину з гімназії, бо він не стерпить скарг на вчителів», - йдеться у повідомленні.

У коментарі «Вголосу» директор Департаменту освіти і науки ЛОДА Любомира Мандзій повідомила, що дана подія сталася у Миколаївському районі. За її словами, для вирішення ситуації буде створено спеціальну комісію:

«Ця скарга була вчора. Сподіваюся, що завтра матиму можливість і заїду в школу, з’ясуємо ситуацію. Я обов’язково створю комісію при Департаменті, яка буде з’ясовувати ситуацію.

Мені дуже прикро за цей факт побиття і ми не можемо не реагувати на такі факти, які мали місце».

«Вголос»