«На виконання рішення координаційної ради під головуванням прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка та секретаря РНБО України Олександра Турчинова, наказом по ГУМВС України у Львівській області з 25 січня і до особливого розпорядження особовий склад ОВС Львівщини переведено на посилений варіант несення служби», – йдеться в повідомленні.

Як зазначено в повідомленні, особливу увагу правоохоронці приділятимуть охороні об’єктів життєзабезпечення населених пунктів, зокрема: нафто-, газо- та водопроводів, електростанцій, об’єктів транспортної інфраструктури, а також адміністративних приміщень органів державної влади й місцевого самоврядування та місць значного скупчення людей.

Під охорону взято 66 об’єктів, з яких: 21 об’єкт органів державної влади та місцевого самоврядування, 6 об’єктів державного значення, 11 об’єктів місцевого значення, 10 об’єктів водопостачання, 10 об’єктів нафто-газової промисловості, 4 об’єкти електропостачання.

«Збільшено кількість патрульних нарядів. Тепер для охорони громадського порядку щодня залучено близько 900 правоохоронців, раніше у Львові та в області патрулювали близько 400 міліціонерів», – розповів заступник начальника управління громадської безпеки ГУМВС України у Львівській області, підполковник міліції Віктор Катерина.

На під’їздах до меж Львівської області та міста Львова виставлено одинадцять стаціонарних постів, на яких працівники міліції здійснюють нагляд за дорожнім рухом, а також виявляють фaкти нeзaкoннoгo перевезення зброї, боєприпасів, вибухівки та інших небезпечних речовин і предметів.