Загальнообласний форум керівників органів місцевого самоврядування відбудеться на Львівщині, — повідомила прес-служба Львівської обласної ради.
З ініціативою проведення цього форуму на засіданні Асоціації місцевих рад "Ради Львівщини" виступив голова Львівської обласної ради Михайло Сендак.
"Необхідно обговорити усі нюанси виборчого закону. Чітко розібратися з механізмом проведення виборів до обласних і районних рад. Вже створено робочу групу, яка буде займатися підготовкою проведення форуму", — зазначив сьогодні на засіданні Михайло Сендак.
Н а засіданні було затверджено план роботи асоціації на 2005 рік.
В планах асоціації на цей рік розробка планів стратегічного розвитку Жидачівського та Самбірського районів, організація та проведення науково-практичної конференції "Місцеве самоврядування в Україні", цього року мають пройти семінари на теми "Шляхи подолання депресивності територіальних громад та сільська інфраструктура". Заплановані виїзні засідання правління асоціації в Пустомитах, Миколаєві та Сколе.
На засіданні асоціації був присутній голова Львівської ОДА Петро Олійник. Голова Львівської ОДА і голови районних рад обговорили пропозиції районних рад щодо кадрових призначень в районних державних адміністраціях.
За словами Петра Олійника, "ще тривають консультації щодо призначення голів районних державних адміністраціїй. У кожний район є кілька кандидатур і найближчим часом буде прийнято остаточне рішення щодо кадрових питань". Голови районних рад висловили свої пропозиції губернатору з цього приводу і закликали до тіснішою співпраці між виконавчою і представницькою гілками влади.