Такі дані було озвучено сьогодні в прокуратурі Львівської області під час координаційної наради керівників правоохоронних органів щодо часткової мобілізації в регіоні, інформує прес-служба прокуратури.

Учасники наради зазначили, що нині між органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, міськрайвідділами міліції та військовими комісаріатами налагоджено відповідний обмін інформацією, який сприяє своєчасному оповіщенню і прибуттю громадян, що їх призивають на військову службу, а також вирішенню інших потреб Збройних сил України. 

Крім того, під час наради учасники наголосили, що є низка проблем, які перешкоджають мобілізації. Йдеться про уточнення даних про прописку та місце проживання громадян, їхній сімейний стан. Також активізації потребує робота із запобігання, виявлення та припинення корупційних діянь під час призову громадян на строкову військову службу.

На думку учасників зборів, зважаючи на ситуацію в державі, також слід вжити додаткових заходів із встановлення місця перебування осіб, які ухиляються від військової служби або яких підозрюють у дезертирстві, їхнього розшуку та притягнення до кримінальної відповідальності.

Як писав «Вголос», за ухилення від мобілізації засудили десятьох буковинців.