Про це повідомила прес-служба Львівської облради.

Пам’ятний хрест козацького типу встановлено у передмісті Миколаєва неподалік хутора Прийми на місті загибелі вояка УПА.  

Участь у відкритті взяли голова Львівської обласної ради Олег Панькевич і депутати Ярослав Мудрий, Орест Шейка та Богдан Чечотка.

«Встановлюючи пам’ятні хрести на місцях загибелі та поховань наших героїв, ми, тим самим, встановлюємо зв’язок поколінь, – зазначив Олег Панькевич, – переймаємо прапор їхньої боротьби за незалежність нашої держави. Національно-визвольну боротьбу не завершено, поки в Україні є окупант, який хоче забрати у нас мову, сплюндрувати нашу пам’ять, посіяти розбрат серед українського народу – з ним необхідно боротися. Сьогодні форми національно-визвольної боротьби інші. Шляхом голосування на виборах ми маємо можливість змінити тих, хто сьогодні веде нашу державу до економічної руїни та духовного занепаду. Ми мусимо брати приклад з наших нескорених героїв, мусимо знати їх і пам’ятати про них. Бажаю нам усім перемоги у цій боротьбі».

Нагадаємо, що депутати Львівської обласної ради прийняли рішення виділити з обласного бюджету у 2012 році 700 тисяч гривень на виготовлення пам’ятних знаків для встановлення на місцях поховань воїнів УПА. Відповідним розпорядженням голова Львівської обласної ради Олег Панькевич створив робочу групу щодо реалізації заходів із виготовлення пам’ятних знаків для встановлення на місцях поховань воїнів УПА.
 
Михайло Палідович на псевдо Карпатський народився 23 серпня 1914 р. в місті Миколаєві Львівської області. З 1941 року, за дорученням ОУН, займався роботою з молоддю, був членом Крайового проводу ОУН, редагував видання «Бюлетень». 21-25 серпня 1943 року на Третьому надзвичайно великому зборі ОУН виконував обов’язки секретаря. Займав посаду головного редактора журналу «Ідея і Чин». Загинув 26 травня 1944 року поблизу хутора Прийми. Похований  на цвинтарі міста Миколаєва.

23 серпня 2012 року Михайлові Палідовичу виповнилося б 98 років.