Після урочистого покладання в Академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного відкрили музей історії цього навчального закладу, який налічує 7 виставкових залів. В експозиції представлені матеріали, фотографії, нагороди, відзнаки, предмети уніформи різних епох: австро-угорського та польського періоду, діяльності навчального закладу до та в часи незалежності України, особливо цікавими є матеріали, що розповідають про військову історію України з V сторіччя до сучасних Збройних сил. Відкриваючи Музей історії Академії сухопутних військ, заступник голови Львівської ОДА Ліляна Гримська зазначила, що неможливо побудувати незалежну державу, не знаючи власної історії.

«І сьогодні дуже знаково, що такий музей ми відкриваємо в день відзначення 66-ї річниці визволення України від фашистських загарбників», - додала Л.Гримська.

На початку урочистого концерту Ліляна Гримська зачитала привітання від голови Львівської ОДА Василя Горбаля та вручила Подяку від Прем’єр-Міністра України Миколи Азарова заступнику голови Львівської обласної організації Ради ветеранів Миколі Радченко.

Крім того, відбувся урочистий обід для ветеранів в їдальні Академії сухопутних військ.