До цієї дати у Львові та області відбулися пропам’ятні заходи.

Розпочалися вшанування у с. Бортятин Мостиського району, де поховані батьки Богдана - Ігоря Антонича, у цьому селі його батько був парохом, сюди Богдан-Ігор Антонич любив приїжджати відпочивати, та найбільше - творити. Нині тут діє музей-садиба Антоничів. Уранці у церкві с. Бортятин відбулася заупокійна Служба Божа.

Потім учасники гуртка «Друзі Антонича» - учні місцевої школи та із довколишніх сіл – прибули до Львова. Тут біля до могили Богдана-Ігоря Антонича на Янівському цвинтарі продовжилися заходи із вшанування пам’яті Антонича. До представників Мостищини долучилися представники інтелігенції Львова. Це, зокрема, голова Асоціації видавців та книгорозповсюджувачів Львівщини Михайло Ватуляк, який був ініціатором відкриття у Львові книгарні імені Богдана-Ігоря Антонича; директор видавництва „Каменяр” Дмитро Сапіга, який упродовж майже двадцяти років опікується премією імені поета, у цьому видавництві неодноразово виходили твори поета; голова товариства лемківської культури Андрій Тавпаш, представником цього народу був Богдан-Ігор Антонич.

Відтак усі учасники вшанувань відбули на зустріч із лауреатом Шевченківської премії, відомим поетом, який доклав чимало узсиль до відкриття музею-садиби Антонича Романом Лубківським, яка відбулася на дачі поета, серед прекрасної природи. Роман Лубківський розповів бортятинським школярам про сучасну поезію і про поезію Богдана - Ігоря Антонича, прочитав свої нові вірші, а також поінформував про презентацію книги перекладів віршів Богдана - Ігоря Антонича на білоруську мову, яка відбулася нещодавно у Мінську.