Про це повідомляє прес-служба облради.

Організатор заходу – Старосамбірська районна рада – зазначає, що український народ, який скоро відзначатиме 24-ту річницю незалежності, усвідомлює, якою дорогою ціною нашій державі далася свобода. Адже за волю України загинули мільйони її синів і доньок.        

«Серед тих, чиї зойки і стогін, чий пекучий біль і розтерзані душі, чиє невимовне страждання відлунюють і будуть вічно відлунювати в серці кожної чесної людини, – жертви більшовицького комуністичного режиму, що в урочищі «Саліна» поблизу міста Добромиля. А було їх понад три тисячі вчителів, священиків, адвокатів, господарів, патріотів своєї землі, вихованих у християнському дусі, в традиціях української родини, які були в авангарді національного відродження», – йдеться в повідомленні організаторів.        

Напередодні та в перші дні війни 1941 року між фашистською Німеччиною та Радянським Союзом цих людей було замордовано та скинуто в соляні шахти «Саліни», яка до війни забезпечувала сіллю значну частину Європи.        

«Саліна» – трагедія світового виміру. Тому наш громадянський обов’язок – завжди пам’ятати про цих більше як три тисячі жертв комуністичних репресій», – зазначають організатори.