Про це повідомляє прес-служба ГУ МВС у Львівській області.

25 липня 2012 року у Бориславський міський відділ міліції звернувся тридцятирічний місцевий житель. Чоловік повідомив, що невідомі особи його викрали та насильно утримували в приміщенні будинку, розташованому у місті Борислав на вул. Івана Франка.

Як зясували правоохоронці, 16 квітня 2012 року 26-річний житель міста Борислава разом з двома спільниками – 22-річним та 26-річним місцевими жителями викрали громадянина Т.

Вони жорстоко його побили та вкинули на заднє сидіння автомобіля. Потім привезли у приватний будинок, де прив’язали ланцюгом до ніжки розкладного крісла та утримували його.

При цьому кривдники змушували чоловіка працювати на них, виконувати різну домашню роботу. Коли чоловік не підкорявся зловмисникам, ті його лупцювали. Перебуваючи у таких жахливих умовах тривалий період, чоловікові вдалося врятуватись: 12 липня він втік від рабовласників.

Однак, наступного дня вони собі знайшли іншу жертву – 24-річного чоловіка. Як і в попередньому випадку, кривдники змушували чоловіка працювати на них – продавати їм мед. При найменшій спробі відмовити, вони його били. Одного разу чоловіка побили так, що той навіть втратив свідомість. У такому стані його занесли до сараю. Це і врятувало чоловіка, який, скориставшись відсутністю зловмисників, також втік.

Третьою жертвою стала 21-річна жінка, місцева жителька. 27 липня вона звернулась до правоохоронців за допомогою. Зокрема, громадянка Г. заявила, що 36-річна жителька Борислава разом зі своїм співмешканцем та двома братами викрали її, коли вона перебувала у своєї подруги на вулиці Шевченка у місті Бориславі. Побивши жінку, зловмисники вкинули її в автомобіль та насильно відвезли у вказаний вище будинок на вулиці Івана Франка, де утримували протягом 10 днів, три з яких вона була прив’язаною до ланцюга.

Її також змушували продавати мед та працювати на них. Через 10 днів жінку відпустили, забравши у неї паспорт громадянки України, та попередили, що вона згодом знову буде на них працювати.

За цими фактами порушена кримінальна справа за ознаками частини 2 статті 146 КК України (незаконне викрадення людини з корисливих мотивів за попередньою згодою з іншими особами).