Про це інформує Департамент протидії злочинності у сфері економіки МВС України.

У 2013 році житель міста Червонограда зареєстрував «фіктивне» підприємство, за допомогою якого налагодив «надприбутковий бізнес» за рахунок бюджетних коштів.

Використовуючи власну фірму, підприємець організував схему з виведення отриманих бюджетних коштів «в тінь» та переведення їх в готівку.

Зазначена особа зареєструвала та надала фактичне право управління діяльністю підприємством іншим особам, отримавши винагороду у сумі 500 гривень.

Оформлюючи фіктивні документи про постачання товарів, виконання робіт та надання послуг, на розрахунковий рахунок перераховувались кошти суб’єктами господарської діяльності та в подальшому переводились у готівку.

Вказане підприємство було складовою ланки підприємств, задіяних у схемі з виведення коштів реального сектору економіки у «тіньовий» обіг.

15 червня слідчим управлінням ГУМВС України у Львівській області зазначене кримінальне провадження за ознаками правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 205 (Фіктивне підприємництво) КК України передано до Залізничного суду міста Львова.