На Львівщині колишні правоохоронці та військові налагодила схему придбання, зберігання та збуту наркотиків. Розповсюджували заборонений товар серед мешканців Стрийщини. Організатор групи наразі вже затриманий.

Як повідомляє Національна поліція України, група осіб налагодила схему збуту наркотиків на території Стрийського району, що на Львівщині.

«Організаторами наркоугруповання виявилися 36-річний чоловік та 32-річна жінка. Спільники розповсюджували марихуану та амфетамін серед місцевих мешканців. До злочинної діяльності залучили ще двох чоловіків, які виконували роль наркокур’єрів», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що змовники збували заборонений товар  ще й військовослужбовцям однієї з частин Збройних Сил України та  колишнім поліцейським.

Клієнти могли придбати  наркотики за попередньою домовленістю з рук в руки та за місцем проживання наркоділків.  Гроші за товар торгівці наркотиками приймали готівкою або переказом на банківські картки.

Було проведено 13 санкціонованих обшуків за місцем мешкання та у транспортних засобах фігурантів, виявлено та вилучено марихуану та амфетамін, електроні ваги, зброю та набої до неї, комп’ютерну техніку, банківські картки та гроші.

Наразі одного з організаторів злочинної групи затримано. Йому та трьом його спільникам вручено підозри.

Підозрюваним  загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від дев'яти до 12 років з конфіскацією майна.