Як інформує ВЗГ УГ МВС України в Львівській області, найбільше снодійного маку росло на присадибних ділянках у Мостиському, Перемишлянському, Яворівському, Сокальському, Пустомитівському, Кам′янко-Бузькому, Жовківському та Старосамбірському районах області.

За цими фактами слідчі органів внутрішніх справ вже порушили 17 кримінальних справ. Окрім того, завдяки мобільним групам, які складаються із працівників Державтоінспекції, Управління по боротьбі з незаконним обігом наркотиків та РМОП «Беркут», у міськрайвідділи міліції доставили 9 любителів макового дурману, які скуповували його у жителів сільських районів регіону. Вилучені рослини скеровано для проведення експертизи в НДЕКЦ при ГУМВС України в Львівській області.

«На сьогодні вирішується питання про порушення відносно останніх кримінальних справ за ознаками складу злочину, передбаченого ст. 309 Кримінального кодексу України, − зазначив начальник управління БНОН ГУМВС України у Львівській області Олексій Душейко.

Міліція Львівщини ще раз звертається до жителів області з проханням не спокушати долю сумнівними заробітками, вирощуючи та реалізовуючи наркозалежним особам рослини снодійного маку та коноплі, адже законодавець передбачає за ці дії кримінальну та адміністративну відповідальність.