На Львівщині вже сформовані всі територіальні виборчі комісії та затверджений склад ДВК, — повідомив сьогодні на прес-конференції у Львові керівник інформаційно-аналітичного відділу ЛОГО КВУ Назар Бойко.
Територіальні виборчі комісії на 40% складаються з осіб, які вже брали участь у роботі територіальних комісій на виборах Президента України у 2004 році.
Склад ТВК змінився приблизно на 60%. Це сталось у зв’язку з внесенням коректив з боку штабу Віктора Ющенка. Але основна причина таких змін полягає у оновленні складу комісій внаслідок повної заміни людей штабом Віктора Януковича, ― розповів Назар Бойко.
Територіальні виборчі комісії вчасно почали свою роботу і сформували дільничні виборчі комісії. „Формально склад ДВК вже сформований, але розпочати свою роботу дільничні виборчі комісії повинні сьогодні”, — зазначив Назар Бойко. Затримка у роботі ДВК пояснюється тим, що на Львівщину ще не прибули члени ДВК ― представники від Януковича.
У зв’язку з тим, що ДВК досі не розпочали роботу, списки виборців та відкріпні посвідчення ще не передані до дільничних виборчих комісій. Також однією з причин, по якій ДВК досі не отримали списки виборців полягає в тому, що вони ретельно опрацьовуються ТВК, ― розповів Назар Бойко.
„Станом на сьогодні виборчий процес в Україні триває 170 днів. Отож після 26 грудня можна буде говорити про, що Україна вже півроку живе виборами”, — відзначив Назар Бойко.