Ірина Швець розповіла, що ще вранці від спостерігачів «Опори» почали надходити скарги про низьку температуру повітря на виборчих дільницях. Вона уточнила, що перш за все низька температура є на дільницях, де пічне опалення.

Водночас начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців , заступник голови робочої групи зі сприяння, підготовки та проведення виборів Львівської облдержадміністрації Федір Алєйніков зазначив, що до робочої групи надійшла лише одна заява про низьку температуру у дільниці в Кам‘янка-Бузькому районі, однак ці дані не підтвердились.

«У нас за кожною виборчою дільницею закріплений державний службовець. Відразу після того, як ми отримали інформацію про низьку температуру, відправили її керівникові органів місцевого самоврядування. Вони проінформували, що жодного такого випадку не підтверджено», – запевнив Федір Алєйніков.

Разом з тим начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців , заступник голови робочої групи зі сприяння, підготовки та проведення виборів ЛОДА зазначив, що на 2156 дільницях могли бути певні проблеми, оскільки важко технічно забезпечити таку кількість дільниць.