Напрямки співпраці Львівської області та Фінської Республіки обговорили голова Львівської області Олег Панькевич та Надзвичайний та Повноважний посла Фінляндії в Україні Крістер Міккелссон під час сьогоднішньої зустрічі у Львівській обласній раді.

Як повідомляє прес-служба Львівської облради Олег Панькевич повідомив посла, що Львівська обласна рада співфінансуватиме видання книги фінського автора під назвою "Невідомий солдат". Переклад здійснив львів'янин Юрій Зуб. Олег Панькевич розповів, що у цій книзі історія перегукується з історією України, а також використовується термінологія УПА.

У свою чергу Крістер Міккелссон розповів про конкретні проекти, які готові запровадити на Львівщині. Зокрема йдеться про те, що незабаром львів'яни зможуть купувати квитки у Львівську оперу через спеціальну програму у мобільних телефонах. Також Торгове представництво організовує поїздку в Україну представників фінських компаній, які працюють у лісовому господарстві.

Учасники зустрічі обговорили також інші перспективні напрямки подальшого економічного та політичного співробітництва нашої області з Фінляндією.

У цей час Крістер Міккелссон бере участь у зустрічі з головою Львівської ОДА Михайлом Цимбалюком.

Фінський посол перебуватиме на Львівщині протягом 8 - 11 лютого. Завтра він побуває на презентації книг фінських істориків. Сьогодні матиме зустрічі у Львівській опері. Пан Посол відвідає Моршин, Сколе, ознайомиться із об'єктами проекту "Енергія Карпат", матиме низку інших зустрічей.