Про це інформує кореспондент Вголосу.

Як повідомив президент громадського телеканалу Володимир Маліновський, проект не є комерційним чи політичним, його створюють члени ГО «Разом». Уся команда інтернет-телебачення працює на громадських засадах.«Ми пробуємо робити канал, який ні від кого не залежить. Про нас на сьогодні не знає жодна партія, яка існує в Україні, про нас не знає жоден олігарх,  ми не  заангажована організація. Більше того, учасниками нашої організації є члени усіх існуючих партій. Якщо взяти спектр партій – то це від Партії регіонів до Свободи. В цьому немає нічого поганого. Цей телеканал не робиться під вибори, він не робиться під 2015 рік, я вам це обіцяю. Якщо говорити про партійну спрямованість, то її в нас немає і не буде, ми відкритий канал», – запевнив Володимир Маліновський.

За словами генерального директора Івана Федуся, політична реклама на громадських телеканалах заборонена законодавчо,  тож на «Разом ТV» політичної агітації не буде.
Громадське телебачення, запустили за кошти ГО «Разом» та особисті збереження Володимира Маліновського та Івана Федуся. Втім, організатори сподіваються, що в майбутньому кошти на громадське телебачення добровільно надсилатимуть мешканці області.

За задумом, громадське телебачення «Разом ТV» матиме 28 кореспондентських пунктів у Львівській області, та 4 студії – у Львові, Червонограді, Стрию та Дрогобичі.

Окрім обласних новин телебачення запропонує глядачам аналітичні ток-шоу, он-лайн трансляції сесії обласної та районних рад, програми культури, освіти, документальні та історичні фільми. Корисними для мешканців Львівщини стануть розділи інтернет-сторінки телебачення, до можна буде знайти документи місцевих рад, тексти запитів, відповідей та отримати за ними консультацію юристів.

Як відзначають організатори, частину ідей вже вдалось реалізувати, решту – втілюватимуть з часом, зокрема, у планах створення радіо та відкриття прес-центру.

Інтернет-сторінка каналу функціонує тут razom-tv.com.ua