Про це повідомив керівник Львівської місцевої прокуратури №1 радник юстиції Олег Мостиховський

Так, зокрема, у м.Львові утворено Львівську місцеву прокуратуру №1, повноваження якої поширюються на територію Галицького, Личаківського та Сихівського районів міста Львова.

На даний час керівництвом прокуратури вживаються організаційні заходи щодо забезпечення її діяльності, а також першочергові кроки з метою стабілізації криміногенної ситуації на піднаглядній території.

Кореспонденція від громадян та юридичних осіб приймається за адресою:  м.Львів, вул. Ак. Богомольця, 9.

З метою ефективного процесуального керівництва у кримінальних провадженнях, досудове розслідування в яких здійснюється Сихівським та Личаківським відділами поліції, а також оперативного вирішення окремих питань прокурорської діяльності, прокурори Львівської місцевої прокуратури №1 також знаходяться за адресами: м. Львів,  пр-т Червоної калини, 66 (колишнє приміщення прокуратури Сихівського району міста Львова) та м. Львів, вул. Йосипа Сліпого, 9 (колишнє приміщення прокуратури Личаківського району міста Львова).

Крім того, налагоджено проведення особистого прийому громадян керівництвом місцевої прокуратури.

Так, згідно із затвердженим графіком, керівник Львівської місцевої прокуратури №1 Мостиховський Олег Ігорович проводить прийом громадян щосереди з 10:00 до 13:00 за місцем знаходження прокуратури.

Перший заступник керівника Гнатів Андрій Ярославович здійснює прийом громадян щовівторка з 10:00 до 13:00 за місцем знаходження прокуратури.

Заступник керівника Пуківський Богдан Володимирович приймає громадян щочетверга з 10:00 до 13:00 за адресою: м. Львів, пр-т Червоної калини, 66.

Заступник керівника Сапуцький Роман Ярославович приймає громадян щоп’ятниці з 10:00 до 13:00 за адресою: м. Львів, вул. Йосипа Сліпого, 9.

В інший час прийом здійснюється прокурорами прокуратури згідно затвердженого графіку за адресою: м. Львів, вул. Ак. Богомольця, 9.

Львівська місцева прокуратура №1 закликає громадськість, керівників органів влади та місцевого самоврядування, державних та комунальних установ і організацій, підприємств усіх форм власності, а також представників засобів масової інформації до активної співпраці з метою забезпечення ефективної боротьби із злочинністю і корупцією.