Про це повідомили в закладі, передає Lviv.molbuk.ua.

«Із 16 жовтня ми розпочинаємо туристичний сезон у ведмежому притулку «Домажир». А це значить, що ви нарешті зможете завітати до нас в гості та познайомитися з нашими ведмедиками. У нас діятимуть організовані екскурсії за туристичним маршрутом вздовж вольєрів», – повідомили в притулку.

Зараз у «Домажирі» живуть уже четверо ведмедів: до Христі й Потапа вночі в суботу, 30 вересня, підселилися Бодя і Настя. Незабаром постояльців буде ще більше: планують перевезти ведмедицю Машу з одного з ресторанів.

За словами засновників притулку, сюди і надалі привозитимуть ведмедів, які раніше виступали у цирку, сиділи у клітках біля ресторанів і на яких тренували мисливських собак. Тут тварини житимуть в умовах, які максимально нагадуватимуть природу. У кожного буде свій вольєр завбільшки з гектар з маленьким басейном та іграшками.

Як зазначено на офіційній сторінці притулку в Facebook, він працюватиме щодня з 10:00 до 17:00. Вихідний день – понеділок. Екскурсії до квітня 2018 року будуть безкоштовними. За бажання відвідувачі зможуть залишити благочинні внески для ведмедів.

Нагадаємо, притулок «Домажир» створила міжнародна організація «Чотири лапи». Сюди привозять ведмедів із всієї України.

«Вголос»