Про це повідомляє прес-служба управління ДАІ у Львівській області

Нагадаємо, що роботу щодо реєстрації мопедів (скутерів) було розпочато ще з 1 січня 2010 року. Однак, унаслідок певних суб’єктивно-об’єктивних причин, зокрема, через брак певного виду спецпродукції, а саме – номерних знаків, які надійшли на Львівщину у червні поточного року, реєстрацію цього виду транспорту було продовжено до 1 листопада поточного року.

Для того, аби зареєструвати скутер у підрозділах ДАІ, особі, яка ним керує, треба звернутися із заявою на ім’я начальника обласного управління Державтоінспекції про бажання зареєструвати цей транспорт. Крім того, водій скутера повинен надати письмове пояснення про те, що мопед було придбано до 1 січня 2010 року. Далі співробітники ДАІ проведуть низку перевірок щодо правдивості викладеного пояснення і наданих документів і, якщо не буде заперечень щодо законності придбання транспортного засобу, водій отримає вмотивований висновок, який надає право для реєстрації.

Наступним кроком до реєстрації скутерів є звернення власника скутера до районного підрозділу МРЕВ ДАІ (відповідно до місця проживання), де при наявності паспорта громадянина України він пише ще одну заяву і протягом трьох годин відбудеться реєстраційна операція, після чого буде видано тимчасовий реєстраційний талон з необмеженим терміном дії і державний номерний знак.

Вартість реєстрації скутера в органах ДАІ не перевищуватиме 170 грн, не враховуючи оплати за проведення експертного дослідження та автотехнічної експертизи.