Про це повідомила прес-служба Західного регіонального управління Державної прикордонної служби.

Зокрема, вчора ввечері на зупинку Держкордон на в’їзд в Україну прибув потяг № 52 сполученням «Вроцлав-Київ». Під час підсадки прикордонних нарядів в потяг, у вагоні № 26 сполученням «Перемишль-Одеса» прикордонний наряд при здійсненні паспортного контролю даного вагону виявив паперові коробки та мішки в останніх двох купе та неробочому тамбурі вагону. По прибуттю потягу на станцію Мостиська-2 було проінформовано старшого зміни митниці та організовано спільний огляд.

Під час заповнення пасажирами митних декларацій був виявлений власник вантажу, громадянин України Н., мешканець Львівської області, який намагався перемістити не задекларовані встановленим порядком «новорічні подарунки», які містились в 40 мішках та 20 коробках. Серед вантажу лижний одяг відомих марок, медикаменти, товари секс-шопа. На даний час підрахунок вартості триває.

Примітно, що прикордонники Мостиського загону не вперше знаходять вантаж, який вже виявлявся під час перевірки потягу Вроцлав – Київ. Аналогічне затримання відбулось на залізничній станції Мостиська-ІІ 3 липня 2010 року. Але в минулому випадку це були перукарське обладнання та косметика для перукарських салонів.