Про це повідомляє прес-служба МВС.

Як мовиться у повідомленні, у червні до оперативників спецпідрозділу БОЗ надійшла інформація про те, що 31-річний чоловік шукає «кілера» для вбивства свого компаньйона по бізнесу. Перевірка повністю підтвердила цю інформацію.

Чоловік шукав кілера через Інтернет і обіцяв за вбивство жертви 6 тис. доларів США.

«Переконавшись у серйозності намірів зловмисника, правоохоронці розробили оперативну комбінацію, в результаті вийшли на зв’язок із замовником», – мовиться у повідомленні.

Під час зустрічі із «найманцем» чоловік повідомив всю інформацію про жертву – спосіб життя, місце мешкання та надав фотографію і аванс – 3,5 тисяч доларів США. Решту суми він пообіцяв передати після надання доказів убивства.

Під час наступної зустрічі, яка відбулася в жовтні, замовнику були надані докази виконаного замовлення – золотий ланцюжок жертви. Цього було достатньо і він передав другу частину коштів – 2,5 тисяч доларів США.
Подальший розвиток подій став несподіванкою навіть для професіоналів УБОЗу.

Замовник, переконавшись у «порядності» виконавця, відразу ж запропонував другу справу – убити ворога свого товариша за 20 тис. доларів США. Такий куш виконавець повинен був отримати за вбивство сина мера одного з міст Львівщини.

Після того, як кримінальні правопорушення були задокументовані, правопорушника затримано за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ст. 115 (умисне вбивство) КК України.

Наразі згідно з рішенням суду відносно чоловіка обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років або довічне позбавлення волі.