Як інформує прес-служба ЛОДА, вчора, 16 липня, заступник голови ЛОДА Олег Рудницький провів третє засідання оргкомітету з підготовки та відзначення 100-річчя українського скаутського руху у Львівській області.

Заступник начальника головного управління внутрішньої політики, преси та інформації Ірина Романів доповіла про готовність медіа-плану та презентувала зразки пластових одностроїв, які будуть виготовлені для учасників Ювілейної міжкрайової пластової зустрічі.

Начальник управління зовнішніх зв’язків та євроінтеграції Лев Захарчишин розповів про підготовку до міжнародної пластової конференції, що відбудеться 23 серпня 2012 року.

Учасники засідання також зосередили значну увагу на стані готовності УКУ та Духовної Семінарії Святого Духа до прийому гостей, де будуть відбуватися масштабні заходи за участю 2000 пластунів з усього світу.

Присутній на нараді проректор Українського католицького університету Мирослав Сеник та завідувач відділу гігієни дітей та підлітків Львівської обласної санстанції Галина Савченко запевнили присутніх, що підготовка до прийому гостей відбувається згідно із графіком.

На завершення наради заступник голови Львівської облдержадміністрації Олег Рудницький дав доручення представникам Держтехногенбезпеки та ГУМВС України у Львівській області розробити заходи із забезпечення безпеки дітей та правопорядку під час проведення заходу.

Також присутня на нараді в.о. керівника Дирекції святкування 100-річчя ПЛАСТУ скаутингу в Україні Ірина Миронова подякувала Львівській ОДА за системну підтримку пластового руху.

Учасники наради домовились провести наступне засідання організаційного комітету наприкінці липня 2012 року.