Про це у коментарі кореспонденту «Вголосу» розповіла виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна» Галина Литвин.

За її словами, центр збудують у межах реалізації транскордонного проекту «РовеЛове Розточчя – разом попри кордони» упродовж 2018-2020 рр. Він спрямований на покращення туристичної інфраструктури та підвищення привабливості транскордонного регіону Розточчя.

«У результаті реалізації проекту також покращать стан/збудують 327 км транскордонного велосипедного маршруту, збудують Геотуристичний центр у місцевості Ліпско-Полісся, здійснять промоційну кампанію активного туризму у прикордонні, – зазначила Галина Литвин. Розмір гранту ЄС становить понад 1,8 млн євро».

Також вона додала, що проект втілюватиметься 6 партнерами: з Львівської області – Яворівським національним природним парком, Асоціацією «Єврорегіон Карпати Україна», Департаментом екології та природних ресурсів Львівської ОДА та з Люблінського воєводства – гміною Замостя, Маршалківським управлінням Люблінського воєводтва та Розточанським природним парком.

Нагадаємо, на Львівщині втілять у життя 10 транскордонних проектів на суму понад 6,5 млн євро. Упродовж 2018-2020 рр. кошти спрямують на реалізацію інвестиційних заходів зі збереження пам'яток історико-культурної спадщини у Підкамені, Уричі, Раві-Руській, Сколе; природоохоронні проекти у Червонограді, Східниці, Добромилі, Сокальському районі та Яворівському національному парку.

 

«Вголос»