Від імені керівників міліції Львівщини подарунок жінці вручив заступник начальника Головного управління МВС України у Львівській області полковник міліції Михайло Курочка.

Вітаючи жінку, Михайло Курочка наголосив, що вона встигає виконувати кілька важливих обов’язків водночас – і виховувати синів, і бути люблячою дружиною, і сумлінно працювати в правоохоронних органах.

«Бажаю Вам бути прикладом для кожної жінки у нашій міліцейській сім’ї. Адже жінка в органах внутрішніх справ має подвійну відповідальність: вона мама і дружина, і працівник міліції, який виконує часом нелегкі функціональні обов’язки. Вікторіє, Ви – мама-героїня, яка виховує чотирьох дітей. Ви – приклад, який варто берегти! Бажаю досягати успіхів у всьому і отримати звання полковника», – наголосив Михайло Курочка.

Вікторія Шендюх народилася 12.03.1977 року у Пустомитах Львівської області.

У 1997 році закінчила Львівський державний інститут внутрішніх справ при Національній академії внутрішніх справ МВС України. Тоді ж її прийняли на роботу в органи внутрішніх справ на посаду дізнавача у Пустомитівському райвідділі міліції. Зі серпня 2011 року – старший інспектор режимно-секретного сектору Пустомитівського РВ. На сьогодні Вікторія Шендюх носить звання капітана міліції.

Жінка виховує чотирьох синів, віком 15-ти і 14-ти років та двох близнюків 11-ти років.