За кермом автомобіля «Мерседес» був 24-річний львів’янин, а возом керував 73-літній мешканець міста Судова Вишня.

Віз виїжджав із другорядної дороги на головну та, повертаючи праворуч, зіткнувся з «Мерседесом».

У результаті ДТП пасажир підводи, 39-річний житель Мостиського району, – загинув на місці події. Ще двох людей було госпіталізовано.

Серед постраждалих - 11-річний хлопчик, який був пасажиром воза. Медики діагностували у дитини відкриту черепно-мозкову травму та перелом. Внаслідок зіткнення також постраждав дідусь, який керував фірою. У нього – закритий перелом стегна.

Наразі правоохоронці встановлюють усі обставини цієї трагічної ДТП. Триває розслідування.

Нагадуємо, що, відповідно до Правил дорожнього руху, перевозити людей гужовим возом дозволяється за наявності умов, які б виключали перебування пасажирів за боковими та задніми габаритами транспортного засобу.

Окрім цього, підвода повинна бути обладнана світлоповертачами: спереду – білого кольору, а ззаду – червоного. Для руху у темну пору доби та за умов недостатньої видимості на фірі необхідно ввімкнути ліхтарі: спереду – білого кольору, а ззаду – червоного. Вони встановлюються з лівого боку воза.

У разі виїзду на дорогу з прилеглої території, або ж з другорядної дороги в місцях із обмеженою оглядовістю водій воза повинен вести тварину за вуздечку, повід.