За травень мешканцям Львова та області пощастить сплатити за газ майже на 15 копійок дешевше, ніж доводилося платити за попередній період, зокрема весь зимовий. А саме – 8 грн. 40 коп. за куб газу.

Такий висновок можна зробити із цінників на газ, які фігурують сьогодні в особистих кабінетах споживачів ТОВ «Львівгаз збут». Саме ця ціна є розрахунковою за спожитий газ у травні у Львівській області.

Раніше повідомлялося, що Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» з 1 травня знижує ціну на газ для населення на 300 гривень за 1 тисячу кубічних метрів. Отож вартість газу для побутових споживачів мала б становити близько 8,25 гривні за кубометр. Згодом стало відомо, що після запровадження НКРЕКП нових тарифів для АТ «Укртрансгаз» із 1 травня в кожному регіоні країни діятиме своя ціна на газ для побутових споживачів. В Асоціації газового ринку України також повідомляли, що зміна вартості газу залежно від регіону зумовлена рішенням НКРЕКП запровадити для дочірньої компанії «Нафтогаз України» – АТ «Укртрансгаз» – тариф на транспортування газу, спираючись на замовлену потужність. Новий тариф також передбачає, що споживачі газу (зокрема, побутові) сплачуватимуть за послуги транспортування газу газотранспортною системою фіксовану ставку (абонплату) у розмірі 157,19 грн. за тис куб. м. (без ПДВ). Ця ставка є складником кінцевої вартості газу для населення і діє для всіх областей України.