На Львівщині до штрафу засудили жінку, яка неправомірно отримувала субсидію, проте звільнили від відбування покарання відповідно до Закону «Про амністію». Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Мешканка Золочівського району у грудні 2015 року подала в Управлінні соціального захисту населення Золочівської районної державної адміністрації декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням субсидії, в якої не вказала, що її родич, що проживає разом з нею, зареєстрував за собою на праві приватної власності автомобіль Chevrolet Niva, який був ним придбаний за 201 000 гривень.

Внаслідок надання недостовірних відомостей до Управління соціального захисту населення Золочівської районної державної адміністрації Львівської області їй було нараховано та виплачено субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг за період з грудня 2015 по жовтень 2016 років на загальну суму 12 610 гривень 88 копійок, внаслідок чого завдано шкоду державі на вищевказану суму.

Сторонами узгоджено покарання у виді штрафу в розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

В судовому засіданні обвинувачена подала клопотання в якому просить застосувати до неї Закон України «Про амністію у 2016 році», покликаючись на те, що вона являється особою з інвалідністю.

Тож 2 серпня 2018 року Золочівський районний суд Львівської області затвердив укладену між обвинуваченою та прокурором угоду, призначив узгоджене сторонами покарання, проте звільнив від його відбування на підставі статті 1 Закону України «Про амністію у 2016 році».