На запрошення працівників «Львівсільмашу» депутати-свободівці Петро Колодій та Михайло Блавацький взяли участь у зборах трудового колективу, на яких був присутній керівник підприємства Петро Сабашук. За словами депутатів, ситуація на заводі критична, немає замовлень, а отже люди знову без роботи.

- Коли на «Львівсільмаш» прийшов новий інвестор, - говорить Петро Колодій, - ми наполягали, щоб він уклав з працівниками колективний договір, а також, аби він подав програму розвитку і діяльності підприємства. Але інвестор знайшов важелі впливу на нашу владу, і їх пустили на завод. Сьогодні всі переконалися, що ми мали рацію. Власник не прагне відроджувати виробництво. Його діяльність виглядає як рейдерство під прикриттям інвестицій, з метою загарбати землю й нерухомість.

Під час зборів Петро Сабашук не знаходив відповідей на запитання працівників. Знервований, він заявив: «Ви нє благодарниє, пошли вон!»

Депутати закликали колектив об’єднатися у захисті своїх прав. Зараз на «Львівсільмаші» є три профспілки – у такий спосіб керівництво намагається розпорошити сили робітників, бо так ними легше маніпулювати.

- Щороку в державі виділяється сотні мільйонів на підтримку сільського господарства, - говорить Петро Колодій, - і ці гроші розкрадають. «Свобода» виступає за те, аби уряд скерував частину коштів на виробництво сільськогосподарської техніки та підтримку сільського господарства. Тільки так можна було б урятувати «Львівсільмаш».