Про це інформує Польське радіо.

Захід організовує відділ Асоціації польських журналістів у Ряшеві.

«Могили львівських журналістів упорядковуємо та ремонтуємо від 2009 року. В результаті цієї акції у попередні роки було знайдено понад 70 могил. Щороку вдається знаходити наступні», – сказав Анджей Клімчак з ряшівського відділу Асоціації польських журналістів.

Клімчак звернув увагу, що «метою поїздок на Личаківський цвинтар є пошук та інвентаризація довоєнних могил польських журналістів, їх порядкування перед святом Усіх Святих та підготовка описів могил, які потрібно відремонтувати».

«Цьогоріч співорганізатором є ряшівський відділ Інституту національної пам'яті. Історики підготують лекцію про журналістську активність довоєнного Львова. Її прочитають для польських та українських журналістів, а також польської меншини у Львові», – додав Клімчак.

Поїздка до Львова запланована на останній вікенд жовтня.

Відкритий у 1786 році Личаківський цвинтар є одним з найстарших нині існуючих кладовищ в Європі. Там спочиває, зокрема, багато відомих поляків – Марія Конопницька, Ґабрієля Запольська, Артур Ґроттґер, Северин Ґощинський, Казімєж Бартель, Стефан Банах.

 

«Вголос»