У Києві на Майдані Незалежності сталися сутички кількох десятків активістів, які протестують проти відкриття кафе швидкого харчування KFC в Будинку профспілок.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на повідомлення С14.

“Затримали за протест проти відкриття KFC в Будинку профспілок на річницю Майдану. Тут, між іншим гинули люди”, – йдеться в повідомленні організації.

Протестувальники розмалювали шибки фастфуду KFC і кидали димовухи.

В результаті сутичок з поліцією затримано кількох людей.

Крім того, адвокат Масі Наєм повідомив, що під час здійснення ним адвокатської діяльності на Майдані Незалежності поліція застосувала проти нього газовий балончик, через що він отримав опік очей та обличчя.

“Співробітниками поліції (не патрульної) (було застосовано балончик) Удодов Олександр Сергійович, номер жетону 0132928; Бояр Сергій Сергійович, номер жетону 0053541; Ошомок Олександр Валерійович, номер жетону 0133017”, – уточнив Наєм.

Адвокат має намір подати в поліцію відповідну заяву.

Затримування активістів, що проводили акцію протесту проти відкриття смажених курчат KFC в будинку Профспілок. Апд. 6-х активістів затримали та доправили в райвідділок на Герцена. Адвокат Масі Наєм, якого представники Нацполіції забризкали газом, зараз з затриманими. Також з ними депутат Андрій Іллєнко.

Опубліковано Національний центр правозахисту Середа, 21 листопад 2018 р.