Про це він сказав під час акції протесту у парку Шевченка у Києві.

«Наш друг, Юрій Луценко, уже на волі і приєднується до нас. Але ми впевнені, що країна не може називатися демократичною, поки є політв'язні. Тому, ми будемо боротися, щоб Юлія Тимошенко та інші були на волі. Ми зробимо все, щоби в Україні не було політв'язнів», – наголосив він.

Луценко звернувся до учасників акції опозиції по телефону

Кличко додав: «Я хочу подякувати кожному, хто приїхав до Києва, щоби висловити свою позицію. Мільйони українців не бачать світла в кінці тонелю, не бачать перспектив, не мають роботи, мріють виїхати за кордон. Та яке майбутнє може бути? Кожен з нас хоче жити в країні, де високий рівень життя. Я впевнений, що кожен українець має жити в гідній Україні».

Він наголосив, що не зважаючи на те, що УДАР, «Свобода» та «Батьківщина» – це різні партії, але перемогти можуть тільки разом.

Тягнибок виступив на акції опозиції (ТЕКСТ)

«Ми боремося не за гроші, як хтось – ми боремося за країну. Ми об'єдналися і впевнені, що переможемо. Якщо ми будемо долучатись до акцій, ми дотиснемо владу, щоби були перевибори: дострокові президентські вибори і парламентські. Ми зможемо вистояти тільки об'єднавшись разом. Ми зможемо об'єднатися в кулак і нанести вирішальний удар. Але тільки разом», – наголосив Кличко.

Джерело: Gazeta.ua