«Якісь туристи прийшли і розповіли нам, що вони бачили щось блискуче на льодовику Боссон», — повідомив Крістманн AFP. Коли він з сусідом прийшов на льодовик, вони виявили там уламки кабіни літака, черевик і сумку з написами «Дипломатична пошта» і «Міністерство закордонних справ». Усередині сумки була кореспонденція та індійські газети.

Як уточнює видання Le Dauphine, туристи, котрі помітили «щось блискуче», думали, що вони виявили уламки індійського літака «Принцеса Малабар», який розбився на Монблані у 1950 році.

Знахідку рятувальники передали не у індійське посольство, а у поліцію міста Шамоні, розташованого біля підніжжя Монблану. Що з нею планується робити далі, не повідомляється. Індійське посольство в Парижі 29 серпня заявило, що його про знахідку ще не проінформували, однак воно спробує отримати її в своє розпорядження.

На місці виявлення сумки 24 січня 1966 розбився «Боїнг 707», який виконував рейс Мумбаї - Нью-Йорк із зупинкою в Женеві. Всі 117 осіб, які перебували на борту, загинули. У цьому ж регіоні у вересні 2008 року альпініст Даніель Рош (Daniel Roche) знайшов індійські газети, датовані 23 січня 1966 року.

Джерело: Лента