Про це повідомили у прес-службі Головного управління ДСНС України у області.

«16 серпня о 12:37 від громадян почали масово надходити дзвінки про чергову пожежу на території лісового масиву ПрАТ «Микитівський гранітний кар’єр» с. Бузьке Вознесеньського району», - зазначали у відомстві.

За даними ДСНС, перша пожежа на площі 100 кв. м сталася рано-вранці та була ліквідована лісничими, нині ж територія займання склала 3 га. Гасіння ускладнює сильний вітер.

Наразі на місці події працюють рятувальники, зокрема, задіяно 12 одиниць основної та спеціальної техніки, 3 водовозки та трактор з плугом для проведення опашки, а також квадрокоптер, який виявив 2 осередки горіння.

Також до гасіння пожежі долучилися лісничі та місцеві мешканці. Для проведення розвідки та виявлення осередків пожежі задіяно квадрокоптер.

«Вдалося не допустити верхової пожежі, триває проливка осередків горіння та гасіння низової пожежі підручними засобами. Ситуація контрольована. Загрози розповсюдження пожежі на населені пункти, розташовані поруч, не має. Ліквідація пожежі триває», - підсумували рятувальники.