Як повідомили в управлінні боротьби з контрабандою та митними правопорушеннями Чопської митниці Міндоходів, інцидент трапився на митному посту «Дякове».

В зону митного контролю цього пункту пропуску в напрямку «в’їзду в Україну» по смузі руху «зелений коридор», заїхав легковий автомобіль «Фольксваген Пассат» з реєстраційним номером Республіки Польща. Керував транспортним засобом громадянин Польщі. Він слідував із України в Румунію й подав копію документів, які вказували, що він є працівником юридичного відділу дипломатичної служби Генерального консульства Республіки Польща у Львові. В цих документах також містилось прохання Генерального консула «сприяти багаторазовому позачерговому та безперешкодному проїзду через кордон». При цьому, дипломатичного паспорта громадянином Польщі пред’явлено не було.

«В ході проведення митного контролю транспортного засобу були виявилені не заявлені та приховані понад 6500 пачок сигарет з акцизними та без акцизних марок України», – поінформували в управлінні.

Факт порушення митних правил задокументовано, транспортний засіб та контрабандні тютюнові вироби затримано до рішення суду.

Джерело: Укрінформ