Колишній головний лікар обласного протитуберкульозного диспансеру Ростислав Рожанський вважає своє звільнення незаконним. Відтак у судовому порядку від начальника обласного управління охорони здоров'я Мирослава Семаніва вимагатиме поновлення на попередньому місці роботи.

Сьогодні стало відомо, що справу за позовом Ростислава Рожанського розглядатиме суддя міського суду Рівного Олександр Тимощук. Хоча дата першого судового засідання поки не розголошується.

Колишній головний лікар обласного протитуберкульозного диспансеру Ростислав Рожанський 21 червня подав позов до міського суду Рівного на начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Мирослава Семаніва. Крім того, Ростислав Рожанський наголосив, що в разі задоволення судом його клопотання, він подасть другий позов. Тоді він вимагатиме від начальника обласного управління охорони здоров’я відшкодування моральних збитків, завданих безпідставним звільненням. Однак поки що колишній головний лікар не назвав суму, яку хотів би одержати від Мирослава Семаніва.
Рівне-інформ