Поєдинок з японцями можна розділити на дві різні частини, відповідно і на два різних тайми. У цій зустрічі наша збірна ще раз довела, що без валідолу залишати своїх вболівальників не буде.

У першому таймі на футзальному майданчику була лише одна команда – Україна. Наші футболісти, уявість собі, забили шість голів у ворота суперника, провівши лише дев’ять ударів в ствір. Коли забив Чепорнюк і Федорченко, японці «поплили». Азіати взагалі не були схожими самі на себе у першому таймі. Це була зовсім не та команда, яка раніше грала внічию з Португалією чи достойно боролася з Бразилією. Суперники українців були безпорадними в атаці, і в захисті. Особливо «поплив» воротар Кавахара, у ворота якого залітало майже все.

Здавалося, після голів Журби та Рогачова гра дещо заспокоїться і команди спокійно дограють перший тайм. Утім, не тут то було. Японець Інаба заробив вилучення за фол проти Журби і подарував шанси українцям забити ще один гол. Чисельну більшість, хоч і не без труднощів, але українці реалізували. Овсянніков зробив рахунок 5:0, а після передачі Іваняка Денис перекинув воротаря, коли команди були уже у рівних складах

На початку другого тайму той-таки Овсянніков міг забити сьомий гол, однак у боротьбі з суперником не влучив у порожні ворота. Коли команди зіграли у другому таймі півтора хвилини, японці пішли рятувати матч з п’ятим польовим гравцем. І варто сказати, добряче потріпали нерви нашій команді.

З познчкою мінус відзначився головний тренер нашої команди Геннадій Лисенчук, який невідомо чому замінив воротаря Євгена Іваняка на Дмитра Литвиненка. Останній, пропустивши кілька голів, одразу сів на лавку запасних. А героєм нашої команди став третій воротар Кирило Ципун, який уже при рахунку 6:3 виручав свою команду від небажаної сенсації.

У грі вп’ятьох японцям вдалося забити три м’ячі, чим в якісь мірі повернути інтригу у матч. Їх авторами стали Моріока (дубль) та Кітахара. Українці ледь не догралися, однак у вирішальний момент Кирило Ципун грав надійно. Коли змінилася Японія, про атаку наші гравці уже не думали. Головне завдання було зберегти результат та вихід до чвертьфіналу чемпіонату світу.Там наші футболісти зустрінуться з переможцем пари Іран – Колумбія.

Україна - Японія - 6:3 (6:0)
Україна: Іваняк, Литвиненко (31), Ципун (32) – Чепорнюк, Павленко, Рогачов, Овсянніков, Струк –Романов, Журба, Д. Сорокін, Федорченко – Шотурма, О. Сорокін
Японія: Кавахара – Кітахара, Осодо, Хоши, Когуре - Коміяма, Муракамі, Моріока, Такахаши - Міура, Інаба
Голи: Чепорнюк (3), Федорченко (5), Журба (10), Рогачов (13), Овсянніков (16, 18) - Моріока (29, 31), Кітахара (32)
Попередження: Струк (39) - Хоши (40)
Вилучення: Інаба (15, фол останньої надії)
Арбітри: Рената Летте (Бразілія), Хосе Катемо (Аргентина)