На засіданні КОДу були присутні представники політичних партій «УДАР», ВО «Свобода», Української Національної Консервативної партії, Української Республіканської партії, Української платформи «Собор», Ліберальної партії, «Нашої України», а також громадських організацій Зарваницька ініціатива та Конфедерація вільних профспілок Львівщини.
Оскільки до складу об’єднаної опозиції «Батьківщина» входить 8 політичних партій, то відсутність представників «Батьківщини» вдруге поспіль заблокувала роботу Львівського КОДу.

Під час засідання свою позицію щодо подальшої роботи Комітету опору диктатурі висловив заступник голови УРП Ростислав Новоженець.

«Хочу наголосити, що Комітет опору диктатурі – це добровільне об’єднання і нікого сюди тягнути не потрібно. Ми ж домовлялися: щовівторка збори о 17 годині, розсилання запрошень постійно відбувається, чому хтось не прийшов – це їхнє право. Але Комітет опору диктатурі створювався для того, щоб подолати диктатуру, виходить, що ті, хто не приходить на засідання КОДу, вважають, що диктатуру подолано, чим вводять в оману громадськість», – зазначив Ростислав Новоженець.

«Ті, хто сьогодні не приходить, раніше постійно під час засідань КОДу закликали усіх припинити займатися виборами. Насправді, це виявилося відвертим лукавством і цинізмом, тому що ті, хто так стверджував, сьогодні не були присутні на засіданні», – додав він.

«Я вважаю, що така поведінка політичних партій – намагання розколоти опозиційний рух як такий, тому що це намагання вести якусь свою окрему лінію, не рахуватися зі своїми колегами, але це відбувається якраз на руку нашим ворогам. По суті на наших очах відбуваються похорони Комітету опору диктатурі, про що свого часу заявляла об'єднана опозиція. Але те, що певні політичні сили не приходять на засідання, не знімає з нас відповідальності за боротьбу з диктатурою», - заявив Ростислав Новоженець.