Люблінська «Ніч Культури» є великим і вже потужним фестивалем. За одну ніч там відбудеться близько 250 різнопланових проектів на близько сотні територій. Програма «Ночі» зосереджується на презентації перформансів, гепенінгів, інсталяцій, концертах авангардної музики та вуличних дійств.

Під час «Ночі культури» у Любліні з вечора до ранку не зачиняються театри, галереї, музеї та концертні зали, а вхід є виключно безкоштовним. Минулоріч фестивальна ніч зібрала понад 500 тис. відвідувачів.

Львів представлятиме мистецьке середовище дотичне до «Дзиґи»:
• У парку «Saski» свої інсталяції та перформенси презентуватимуть ВЛОДКАУФМАН, Володимир Топій, Мирослав Вайда, Олексій Хорошко та Сергій Петлюк.
• У приміщенні «WARSZTATY KULTURY» музику та видиво творитимуть львівські діджеї та віджеї із групи «RESTart».
• У Старому Місті на площі Ринок найперспективніший львівський етно-джаз гурт «ShockolaD» презентуватиме свій новий альбом «ПОКОСИ».

Довідка:
«Ніч культури» є культурною маніфестацією міста. Ідея цього заходу - показати чарівність Любліна, різноманітність його творчих ініціатив і мистецьких програм. Метою «Ночі культури» є теж заохочення всіх мешканців і гостей Любліна до сприймання культури й мистецтва з прихильністю і зацікавленням. Тому організатори дбають про те, щоби програма «Ночі» охоплювала так заходи розважального, популярного характеру, як і культурні події, призначені для вузького кола любителів, чи елітарні мистецькі явища. У підготовку програми - залучені митці-професіонали та аматори.

В мистецьких акціях беруть участь будинки культури, бібліотеки, кафе, клуби і інші установи. Цієї ночі, публічний простір залишається повністю підпорядкованим живому ритму культури та усіх ділянок мистецтва.

Організатором «Ночі культури» є Warsztaty Kultury (Filia Centrum Kultury w Lublinie).