Отримати шанс виграти незабутню подорож на море може кожен, хто не байдужий до автомобіля Mitsubishi ASX та володіє водійським посвідченням! Для участі в акції потрібно пройти тест-драйв нового Mitsubishi ASX з 01.03 по 30.04.2013 р. та заповнити анкету учасника акції в автосалоні «НІКО-Захід» за адресою: м. Львів, вул. Липинського 50-Б

Mitsubishi АSХ 2013 отримав новий передній бампер з іншими секціями протитуманних фар, нову решітку радіатора, новий задній бампер, а також 18-дюймові диски покращеного дизайну.

Крім того, для кроссовера стали доступні два нові відтінки забарвлення кузова: білий White Pearl і сріблястий Quick Silver.

У салоні ASX можна відзначити нові варіанти колірних схем тканинної оббивки, а також хромовані вставки на дверних панелях, нове кермо, нова сучасна мультимедійна система та кнопка переключання режимів в привід.

Що стосується технічних характеристик, АSX 2013 відрізняється іншими налаштуваннями задньої багатоважелевої підвіски, що дозволило інженерам домогтися від кросовера кращої керованості і комфорту, а також переналаштованим варіатором, з яким прискорення стало плавнішим та швидшим.

За детальнішою інформацією та для запису на тест-драйв звертайтеся, будь ласка, за телефоном 29-89-555

 

Інформаційна довідка:

Компанія «НІКО-Захід» - офіційний дилер Mitsubishi Motors у Львівській області. Працює на ринку Львівщини з 2003р. Основним видом діяльності є продаж нових автомобілів Mitsubishi, їхнє гарантійне та технічне обслуговування, продаж оригінальних запасних частин, аксесуарів для автомобілів, авто косметики.

Компанія входить до складу Групи компаній «НІКО», основними напрямами діяльності якої є: автомобільний бізнес (роздрібні продажі - до складу роздрібної дилерської мережі «НІКО» входить 15 дилерських центрів, які розташовані в Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Запоріжжі, Львові та Чернівцях, сервісне обслуговування, імпорт і дистрибуція), операції фінансового сектора (страхування, фінансування і кредитування, інвестиції і управління активами), будівництво, транспортні, митно-брокерські послуги та корпоративна соціальна відповідальність.

Група компаній "НІКО" названа в десятці провідних корпорацій Україні за підсумками дослідження "ГVардія. 500 найбагатших компаній України - 2012", опублікованого видавничим домом "Галицькі контракти". Також за підсумками рейтингу "100 найбільших компаній України", підготовленого ВД "Економіка" в 2012 році, роздрібна дилерська мережа "НІКО" визнана однією з найуспішніших дилерських мереж країни.

Починаючи з 2004 року Група компаній «НІКО» проходить аудит за стандартами МСФЗ (IAS / IFRS) з метою відповідності міжнародним практикам ведення бізнесу та надання партнерам додаткових гарантій надійності та прозорості співпраці з ГК «НІКО».

Детальніше про Групу компаній «НІКО»-www.niko.ua
Номер телефону «гарячої лінії» «НІКО» - 0800 30 38 38, цілодобово.