Астрологи попередили знаки Зодіаку про небезпеку, яка може очікувати на них 15 лютого 2020 року.

“Оглядач”  запропонував гороскоп за розкладом Таро.

ОВЕН – Вісімка жезлів

Вісімка жезлів – карта великої сили. Вам належить зануритися в справи з головою і відчути втому в цей день. Але, подібно до птахів на цій карті, вам вдасться злетіти вгору до власного успіху.

ТЕЛЕЦЬ – Трійка кубків

Будьте вдячні Всесвіту за наданий шанс. Не бійтеся нічого і сміливо рухайтеся вперед. Вам належить поборотися за своє майбутнє благополуччя. Не сподівайтеся на чужу допомогу і не просіть її.

БЛИЗНЮКИ – Світ

Ця карта символізує перемогу над своїми слабкостями. Ви перестанете бути рабом своїх швидкоплинних бажань і пристрастей, не будете гнатися за привидами і знайдете внутрішню рівновагу. Вас чекає безсумнівний успіх, якщо ви будете робити все правильно.

РАК – Повішений

Повішений не віщує вам позитивного результату цього дня. Краще відкладіть усі справи і важливі зустрічі на інший день. Роботу також слід закінчити максимально швидко, оскільки в кінці дня все може почати валитися з рук.

ЛЕВ – Лицар жезлів

Прийшов час відпустити ситуацію і скласти зброю. Ви б’єтеся з вітряними млинами і вам необхідно припинити це робити. Дайте собі можливість відпочити і перестаньте намагатися все контролювати.

ДІВА – Місяць

З карти на нас дивляться собака і вовк. Два схожих, але водночас різних звіра символізують ваш внутрішній стан: вам хочеться допомагати і піклуватися і водночас – стати одинаком і не бачити людей. Вирішіть для себе, що саме вам треба і тоді у вас усе налагодиться.