Астролог Павло Глоба розповів,яким знакам Зодіаку варто бути обережними вже на початку весни та потурбуватися про своє свмопочуття та здоров'я.

Про це інформує Styler.

Рак

Раку знадобиться зібрати всі емоційні і фізичні сили для перемоги над проблемами в березні 2020 року. Астролог вважає, що Рак буде крутитися як в'юн в ополонці, щоб встигнути виконати намічені плани, і приділити час вимогливою другій половині. Особисті відносини Раку в березні опиняться під ударом, який витримають тільки перевірені часом пари. Іншим же доведеться переживати період розлучення, звільнивши місце для нових почуттів. Крім того Раку доведеться витратитися для підтримки здоров'я рідних людей. Тим не менш, світла смуга не за горами, і удача вже на порозі вашого будинку

Козеріг

У березні 2020 року на Козерога очікують метушня, турботи і рішення складних питань. Представники знаку раптово стануть потрібні відразу всім: родині, колегам, з'являться далекі родичі, які також попросять про допомогу. Згадають про Козерога і друзі, яким без нього здасться сумно. Зрештою бурхлива діяльність втомить Козерога. До кінця місяця захочеться тиші і самоти. Кохана людина звеселить шикарним подарунком. Астролог радить звернути увагу на здоров'я, а можливо, буде потрібно звернення до лікаря.

Як писав "Вголос", Щастя впаде їм на голову: астрологи назвали знаки Зодіаку, яким казково пощастить цього тижня.