Конфлікт спалахнув після чергової спроби активістів одеської організації «Україна -це ми» під керівництвом Віталія Голодка і деяких місцевих жителів розібратися з суддею Сергієм Палієм, який, на їхню думку, виносить незаконні рішення, повідомляє Думская.

Їх зустріли невідомі, які представилися членами організації «За світле майбутнє». Близько 10 хвилин між ними відбувалася суперечка, потім почалася бійка. Представникам  «Україна – це ми» не давали пройти до суду. У результаті в хід пішли газові балончики, дві пляшки із коктейлями Молотова полетіли в будівлю.

Бійку зупинили поліцейські, які і запобігли пожежі в будівлі суду. Вони також розділили конфліктуючих живим ланцюгом. Протистояння триває.

Як повідомлялося раніше, перша спроба членів «Україна – це ми» впливати на суддю Палія була зафіксована 21 липня. Тоді суддя відмовився спілкуватися з людьми і зачинився в кабінеті. Активісти заблокували вхід в будівлю шинами, а під будівлею поставили ємності із запальною сумішшю. Коли стало відомо, що суддя залишив будівлю суду, активісти припинили блокування і пообіцяли прийти 24-го липня.

 

«Вголос»