За фактом виготовлення порнографічного відео трьома учнями одної зі шкіл Болградського району Одеської області триває досудове розслідування.
 
Про це повідомляє відділ комунікації ГУНП в області.
 
Вказаний факт був внесений до Єдиного реєстру досудових розслідувань та кваліфікований за ч. 4 ст. 301 (ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів) Кримінального кодексу України. Досудове слідство у справі триває. Поліція встановлює обставини, за яких відео потрапило до Інтернет-мережі.
 
Слідчі зазначають, що подія за участю трьох школярів у віці 8, 11 та 12 років мала місце кілька місяців тому в одному із сіл Болградського району.
 
Відео було зняте на мобільний телефон за місцем мешкання одного з учасників події без наміру подальшого оприлюднення.
 
“Після зйомки малолітній “оператор” показав сюжет своїй неповнолітній родичці, а та, у свою чергу, поділилася ним з подругами. Як в подальшому відео потрапило до загальнодоступного месенджеру та соціальних мереж підлітки пояснити не змогли”, – повідомили в поліції.
 
Зазначається, що батьків школярів було притягнуто до відповідальності за ч.1 та ч.2 ст. 184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.
 
Поліція провела профілактичну роботу з учасниками події, їх батьками та родичами.