Волонтери закликають небайдужих зібрати гроші на зустріч для двох закоханих, котрі через обмежені можливості проживають у реабілітаційних інтернатах і не можуть самостійно організувати побачення.

Про це у соцмережах повідомила Вікторія Родич.

Волонтерка зазначає, що Андрій та Тетяна — люди з обмеженими можливостями. Вони познайомились на концерті ще минулого року. Проте люди через вади здоров'я не можуть побачитись без сторонньої допомоги, відтак лише спілкуються телефоном. Відомо, що Тетяна мешкає в інтернаті у с. Букова Самбірського району Львівської області, а Андрій — в аналогічному закладі у смт. Розділ, що у Миколаївському районі Львівської області.

Волонтери планують привезти закоханих у реабілітаційний центр у Львів, де вони можуть спільно провести час. Для цього їм потрібно всього 6 000 гривень.

"Відстань між ними — понад 100 км. Якщо 100 небайдужих людей поділяться коштами в 60 грн, то ми зберемо суму необхідну для зустрічі закоханих сердець! Не будьте байдужими! Відповідальна особа Родич Вікторія: 5168 7573 5004 7827", — йдеться у повідомленні.

Як писав "Вголос", у четвер, 8 листопада, представники ГО "Розвиток громади", за сприяння однойменного благодійного фонду організували неочікуване романтичне побачення для двох закоханих із особливими потребами.

Нагадаємо, в Одесі закохані встановили новий рекорд.

Також міністр юстиції Павло Петренко під час візиту на Харківщину особисто провів церемонію повторного одруження в межах послуги Мін’юсту "Ювілейне весілля".