Із них 5,6 тисяч зареєструвалися останнього місяця зими. З метою пошуку роботи в середньому у лютому щодня до служби зайнятості зверталися 265 осіб.

З початку поточного року центри зайнятості допомогли знайти роботу 4,6 тис. осіб, із них у лютому 2,5 тис. Супроти січня минулого місяця більш як удвічі – з 441 до 1086 безробітних  було скеровано на професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації. Загалом фахову підготовку за скеруваннями центрів зайнятості проходили 2,8 тис. громадян.

Майже утричі збільшилася кількість клієнтів служби зайнятості, котрі отримали одноразову виплату допомоги з безробіття для започаткування підприємницької діяльності – якщо у січні на рейки самостійного господарювання стали 16 безробітних, то у лютому – 47. 

Також із 93 до 112 збільшилася кількість осіб, працевлаштованих шляхом надання дотацій працедавцям на створення нових робочих місць для працевлаштування безробітних. До участі в оплачуваних громадських роботах у лютому було залучено 799 безробітних. 

Станом на перше березня поточного року в базі даних обласної служби зайнятості налічувалося 2,5 тис. вакансій, на які претендували 25,6 тис. пошуковців роботи. Загалом в області за одне вільне місце праці конкурували 10 безробітних.