Бойовики на окупованому Донбасі регулярно вчиняють смертельні аварії, провину за які покладають на невинних цивільних, оскільки проти озброєних окупантів в самопроголошених псевдореспубліках місцеві мешканці повставати бояться, а в «ДНР» і «ЛНР» панує беззаконня і право того, в кого зброя.

Про черговий такий випадок — смертельну ДТП, яку спричинив керівник так званого МРЕВ в окупованому «ДНР» Старобешевому, очевидці повідомили в Twitter.

У аварії, що сталася на окупованій «ДНР» території на трасі між Донецьком і Сєдово, загинули двоє молодих людей, а травмованого водія бойовики намагались звинуватити в ДТП, хоч справжнім винуватцем був «посадовець ДНР», котрий напився і заснув за кермом.

Так зване МВД ДНР факт аварії і того, що її учасником був представник МРЕВ ДНР було змушене визнати. Однак окупаційна влада продовжує стверджувати, що «посадовець ДНР», мовляв, не винен, а винен все ж травмований водій іншого авто.

Щоб «відбілити» представника окупаційної влади, бойовики оприлюднили спеціальне відео:

У Мережі ж очевидці обурюються заявами бойовиків і запевняють, що саме керівник «МРЕВ» був винуватцем аварії, в якій загинули цивільні люди. На це вказують сліди гальмівного шляху цивільного автомобіля, в яку врізалась машина, що нею керував бойовик.

Як повідомляв “Вголос”, на Донбасі підірвали авто командира підрозділу “ДНР”